JE VÁŠ ŽIVOTNÍ/PRACOVNÍ RYTMUS NEPRAVIDELNÝ?

 

A PŘESTO BYSTE CHTĚLI JÍST KVALITNĚ, NEBO DOKONCE ZHUBNOUT?

 

Dnešní doba je extrémně rychlá a hektická. Možná vás také drtí spousta povinností, úkolů, termíny na vás tlačí ze všech stran. Možná i vy pracujete ve velkém zápřahu, v nevyhovujícím časovém režimu, čelíte permanentnímu stresu. A přitom všem nemáte čas se kvalitně najíst. Důsledkem může být nadváha, málo energie, podrážděnost, poruchy spánku nebo dokonce i podlomené zdraví.

Pusťte si následující video a zjistíte, jak vám s tímto problémem můžu pomoci:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Týká se vás alespoň jeden z následujících bodů?

 • Žijete hekticky, tlačí vás termíny, ničí vás stres, povinnosti se na vás valí ze všech stran a nestíháte se při tom všem pravidelně a kvalitně najíst?
 • Trávíte většinu svého dne na cestách?
 • Pracujete na směny?
 • Pracujete ve vrcholové pozici, vaše práce je velmi náročná na psychiku, jste velmi časově vytíženi a na jídlo prostě nemáte čas?
 • Jste na svém pracovním místě doslova "uvázáni" dlouhé hodiny a nemůžete toto místo opustit a jít se najíst?
 • Nevíte, jak se stravovat během dovolené, Vánoc, nebo třeba častých firemních večeří tak, abyste zbytečně nepřibírali?
 • Přesto všechno chcete jíst kvalitně, dokonce i zhubnout a váhu si udržet?

Pak jste zde na správném místě !!! 

Pokud je vaše odpověď ANO alespoň u jedné z výše uvedených otázek, tak právě pro vás je určen eBook:

STRAVOVÁNÍ A HUBNUTÍ PŘI NEPRAVIDELNÉM REŽIMU

Mám pro vás řešení a s radostí se s vámi o ně podělím.

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze.

Mám za sebou vlastní zkušenost s výraznou redukcí váhy (18 kg) a tuto svoji "novou" váhu si dodnes držím. Svoji zkušenost jsem spojila se studiem, abych tak mohla pomáhat dalším lidem. Za svoji praxi jsem se setkala se spoustou klientů, kteří kvůli nepravidelnému režimu měli problémy s váhou.

Popravdě, nepravidelnost a hektický životní styl je dnes problémem skoro každého z nás.

Poradenství v oblasti výživy a zdravý životní styl je moje profese, hobby, životní styl, láska i vášeň. Ve své práci spojuji vzdělání, praktické i osobní zkušenosti.

Pomohla jsem už stovkám klientů a troufám si říct, že o hubnutí vím (téměř) vše.

Dovolte, abych pomohla i vám.

 

Tento eBook vám pomůže najít odpovědi na vaše otázky:

Jak řešit stravování, pokud je váš životní/pracovní rytmus nepravidelný, nepracujete standardních podmínkách a nemáte čas na jídlo v pravidelnou denní dobu, jako ostatní. 

Dozvíte se:

 • Jaká konkrétní pravidla dodržovat, pokud chcete hubnout?
 • Jaká pravidla dodržovat, pokud nehubnete, ale chcete se stravovat zdravě?
 • Jak určit velikost porcí, jak často jíst a kolik tekutin vypít?
 • Jaká jsou specifika nepravidelného režimu?
 • Jak se stravovat při směnném provozu?
 • Jak se stravovat, pokud často cestujete?
 • Jak se stravovat ve vrcholových pozicích, náročných na psychiku a stres?
 • Jak na lidské tělo působí stres a co s tím?
 • Jak řešit stravování, pokud jste "upoutáni" na své pracovní místo dlouhé hodiny?
 • Jak řešit stravování o dovolených, oslavách, na Vánoce?

Příruček a rádců pro zdravý životní styl a krásnou postavu či optimální jídelníček je všude spousta. Osobně jsem však neobjevila žádnou publikaci, která by se detailně věnovala lidem, kteří nejsou ve standardním zaměstnání nebo nemají prostor pro jídlo v klasickou denní dobu.  A právě proto jsem pro vás napsala tento ucelený a praktický eBook, kde všechny potřebné informace najdete přehledně uspořádané na jednom místě.

Co díky eBooku získáte?

 • I přes "záludnosti" vašeho pracovního režimu už vždycky budete vědět, jak se správně stravovat, jaké potraviny volit
 • Budete mít dostatek energie na vaši práci i během dlouhých směn nebo pracovních cest
 • Dostanete spoustu tipů a receptů na zdravá a výživná jídla, vhodná pro jednotlivé tipy nepravidelných režimů
 • Udržíte si optimální váhu i navzdory těžším pracovním podmínkám, nebo dokonce zhubnete
 • Vaše pracovní výkony se díky změně stravování zlepší, možná si toho všimne i šéf a třeba dokonce i dostanete přidáno 🙂
 • Přestanou vás trápit zažívací obtíže a jiné zdravotní problémy
 • Budete si umět užít dovolenou i každou oslavu a přitom zbytečně nepřiberete
 • Zvýší se vám sebevědomí, vzroste kvalita celého vašeho života

Ušetřím vám cestu plnou nefunkčních diet, nesmyslných preparátů a velkého trápení, kterou jsem musela projít já, než jsem přišla na to, co opravdu funguje. Podělím se s vámi o všechny mé znalosti a zkušenosti, které jsem nasbírala během své práce s klienty.

Chtěli byste toto všechno?

Je toho hodně, že?  E-book nabízí opravdu mnoho cenných rad a informací. Dopodrobna rozebírá všechna specifika nepravidelných režimů a radí, jak se během nich správně stravovat, aby to nebylo na škodu vašemu tělu, ale naopak, abyste i v těchto nestandardních situacích uměli své tělo hýčkat. Pravidla a teorie jsou proloženy praktickými tipy a konkrétními jednoduchými a chutnými recepty, vhodnými pro jednotlivé situace. Hodnota tohoto eBooku je velká a ušetříte díky němu tisíce korun za nesmyslné diety, další marné pokusy, předražené preparáty a trápení. Nemusíte měsíce chodit do drahé výživové poradny a platit vysoké částky s nejistým výsledkem. Vše, co budete potřebovat vědět, se dozvíte v této elektronické knize za 330 Kč. Cestu už jsem prošlapala za vás, dovolte mi, abych vás po ní vedla. Všechny potřebné informace dostanete za cenu, která odpovídá hodnotě dvou lístků do kina.

Jak to vypadá v eBooku?

Kliknutím nahlédněte!

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Upřímně, nejsem si jistá. Osobně jsem se žádnou takovou příručkou nikde nesetkala. Proto jsem se také rozhodla ji napsat. Materiály pro eBook jsem čerpala z nejrůznějších odborných přednášek, výživových kurzů, výukových materiálů i osobní zkušenosti. Jsou ověřené na mnoha spokojených klientech. Zahoďte obavy a buďte dalším z nich!

Možná už prostě nevěříte tomu, že byste dokázali něco změnit. Říkáte si, že to nemá cenu. Že vaše podmínky jsou tak složité, že to prostě nepůjde. Že se vám ani nechce nic měnit, že nevíte, jak na to. Dovolte mi, ať vám dokážu opak. Nechte mě, ať vám podám pomocnou ruku. Vím totiž, že VŽDY existuje řešení. Dokonce ho znám. Pomohla jsem velkému množství spokojených klientů. 

Tak proč byste dalším z nich nemohli být vy?

To ale není všechno. Připravila jsem si pro vás  tři skvělé bonusy, které vám práci s eBookem ještě více usnadní.

Bonus číslo 1

Telefonická konzultace

Bonus číslo 2   

Přehled obilovin a luštěnin

20 minutová konzultace v běžné ceně 200 korun ZDARMA pro vás. Tuto konzultaci můžete čerpat do jednoho měsíce od zakoupení eBooku. Můžete se zeptat na cokoliv, co vám není jasné, co potřebujete dovysvětlit, můžeme zkonzultovat specifika vašeho jídelníčku. Jednoduše mi napište jméno, telefonní číslo a vybereme spolu datum a čas, kdy vám zavolám.

Bonus číslo 3

 

Příklady jednotlivých denních jídel

Příklady pokrmů pro jednolivá denní jídla - 10 tipů na zdravou snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu i večeři, které můžete použít v libovolném pracovním režimu a určitě nešlápnete vedle.

Bonus je velmi praktický a nabízí přehled všech obilovin a luštěnin, které se běžně používají jako přílohy a jejich gramáž i objem v kuchyňských lžících - v syrovém stavu a po uvaření . Tento přehled vám usnadní odměřování množství porcí. V závěru Bonusu je ještě tabulka s denním doporučeným množstvím všech důležitých vitamínů a minerálů.

Tento eBook si určitě nekupujte, pokud:

 • Nechcete ve svém životě nic měnit
 • Raději dál budete svoje tělo trápit nedostatkem kvalitní stravy a necháte to prostě, jak to je
 • Hezkou postavu, zdraví a vitalitu raději přenecháte jiným

Co říkají o eBooku čtenáři?

E-book je velmi čtivý a je uceleným přehledem příkladu stravování v jakoukoli denní a noční dobu. Popisuje, jak se správně stravovat a že vše jde, když člověk konečně ví, jak na to. Zaujalo mě hlavně stravování v noční dobu, kdy je stravování a nějaký pravidelný režim velmi obtížný. A body, jak se stravovat za mimořádných situacích např. oslavy jsou pro nás, kteří se bojíme hřešit, takovým malým bonusem.
Simonapodnikatelka, autorka blogu Tiché uši
E-book – Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu je pro mne velkou inspirací. Našla jsem v něm návody a jídelníčky pro různé formy nepravidelného pracovního režimu a mimořádných událostí jako jsou např. Vánoce nebo dovolená. Sama jsem léta pracovala v manažerské pozici a nepravidelnost ve stravě bylo časté. Dnes již vím, čemu se vyhnout a co naopak zařadit.
Petrakonzultantka a koučka www.petrakubalkova.cz
Velmi pěkný a srozumitelný návod jak pracovat s psychikou v průběhu udržovací i redukční diety. V knize jsou popsány základní principy stravování a skladba potravin. Velice mě potěšily jednotlivé kapitoly věnované cestování, dovoleným a nebo klasickým nárazovým slavnostním událostem. Myslím, že pokud je člověk odhodlaný a bude mít trpělivost se sebou něco dělat, tato kniha ho podpoří a poskytne mu veškeré informace ohledně jídla ve složitém pracovním režimu. Přeji mnoho úspěchů všem, kteří se rozhodnou cítit se lépe a zhubnout.
MonikaManažer kvality zdravotnické laboratoře
Tento e-book jsem přečetla jedním dechem a našla v něm mnoho užitečných informací. Moc se mi líbily konkrétní rady, které Eva dává i pro ty, kteří zrovna nechtějí hubnout, ale jen jíst zdravě. A super jsou tipy pro cestování, protože to se mě osobně nejvíce týká. Skvělé jsou i recepty!
EvaLektorka a zakladatelka projektu Genius Institut - průvodce pro studenty, www.geniusinstitut.cz

Chcete být také jedním z dalších spokojených lidí, kterým tento eBook usnadní život a zlepší jeho kvalitu? Tak si objednejte eBook i s bonusy za cenu 330 Kč právě teď!