Reference

Co říkají o mé práci klienti?

Dnes jsem měla možnost konzultovat svoje stravování se skvělou Evou Pecháčovou a musím říct, že mi Eva neskutečně pomohla otevřít oči. Měla jsem pocit, že mi vidí až do žaludku a to jak přes svou odbornost výživářky, tak i jako koučka, což je fakt příjemný, protože co si budem - kdo z nás korpulentních dam, alespoň jednou v životě nemluvil s někým, kdo mu měl radit s hubnutím a byl to děsivě neprofesionální manták, na rozdíl od toho z Evy bylo cítit, že opravdu ví co a proč dělá. Takže pokud už jste, na rozdíl ode mě, došli do bodu, kdy víte, že je čas na změnu, jenom nevíte jak, Eva vám bude skvělým průvodcem.
Monika maminka
Krásný den paní Evo, ještě jednou děkuji za Váš čas. Konzultace s Vámi byla velmi inspirativní a dala mi nadhled, zamyšlení sama nad sebou a spousty nových poznatků. Během hodiny jsem přišla na stravovací chyby. Líbilo se mi, jak jsme společně krok za krokem, rozebraly moje stravovací návyky a Vy jste hned viděla, proč mi moje snažení zhubnout nefunguje. Oceňuji, že ženy při hubnutí dlouhodobě podporujete a individuálně s nimi řešíte přesně to, co je zrovna při hubnutí a změně stravování trápí. S velkým díky Petra Marková
Petra autorka projektu www.jakbytvklidupriuklidu.cz
Využila jsem Eviny nabídky na konzultační ochutnávku jejich služeb. Probraly jsme moje stravování a dostala jsem spoustu doporučení, jak upravit jídelníček, abych se cítila lépe. Některá doporučení jsem hned aplikovala do denní praxe a po týdnu můžu říct, že je mi moc fajn. Nebyly to dramatické změny bez šance na udržení, ale spíš drobné úpravy, které se tak nějak aplikují samy. Konzultace samotná proběhla v příjemné a přátelské atmosféře, můžu s klidem doporučit.
Tamara autorka projektu www.kramekprodeti.cz
Moc zdravím, do kurzu“ Konečně zhubnu“ jsem šla na doporučení své kamarádky, která si vším už osobně prošla. Byla nadšená z přístupu a spolupráce s paní Evičkou a měla pravdu. Já jsem nelenila a hned jsem se také přihlásila. Od začátku až do konce to bylo pro mne velmi zajímavé, hlavně spolupráce ve skupině a i s reakcemi paní Evičky, která reagovala na naše dotazy okamžitě. Hodně mi pomohlo živé vysílání a sledování alb připravených jídel a komentářů k nim. Zhubla jsem 8 kg, bez hladovění a chuť na sladké. Děkuji a všem vřele doporučuji.
Milena učitelka v MŠ
Tento kurz se odlišuje od ostatních tím, že se naučíte rozumět, jak si poskládat jídlo na celý den. Na internetu najdete spoustu jídelníčků a kurzů, ale jedno mají společné a to, že dostanete přesný rozpis jídel na několik týdnů dopředu. Má to ale nějaký smysl? Co když máte mít ke snídani jablko s kaší, ale vy přitom máte chuť na meruňky a chleba se šunkou? Dokážete držet celý život předepsaný jídelníček? Co třeba oslavy narozenin, nebo dovolená? Po tomto kurzu však pochopíte principy. Budete vědět, jak si jídlo rozvrhnout, uspokojit své chutě a zároveň vypadat k světu. Velkým plusem kurzu je, že můžete ve Facebook skupině sdílet svá jídla a slyšet na ně jemnou a citlivou zpětnou vazbu. Někdy si člověk myslí, že vše dělá ukázkově, ale není to vždycky pravda. Součástí kurzu jsou i jednoduché recepty, které ocení ti, co mají nabitý diář povinnostmi, ale zároveň si chtějí pochutnat. Suroviny nejsou zároveň nijak exotické, aby člověk hledal po celém městě bambusové výhonky, takže opravdu nic složitého. Vřele doporučuji. 🙂
KateřinaIT vývojář
Jsem v této skupině od 9.11.2020, takže zhruba 2 měsíce. Do této doby mám dole cca 6 kg. A určitě se mi výrazně zlepšila kondice! Musím říct, že skupina splnila má očekávání. Spolupráce s Evou je bezvadná. Její rychlé reakce na mé otázky nebo na různé komentáře, ochota kdykoli a s čímkoli pomoci. Jsem velice spokojená a ve skupině zůstávám i nadále. Věřím, že i v dalších měsících bude setrvávání v této skupině pro mě přínosem.
Eliškaprodvavačka
Jakožto věčně vytížená maminka jsem došla do bodu, kdy jsem nutně potřebovala změnit svůj styl stravování – dostat do sebe ty správné živiny v tu správnou dobu, abych se nemusela věčně dojídat čokoládou a taky se zbavit svých přebytečných kil. V té době Eva, kterou již nějakou dobu sleduji, vyhlásila hubnoucí výzvu a já se spontánně zúčastnila. Převrátila jsem svůj jídelníček vzhůru nohama, začala víc spát, přestala se přejídat a po pár týdnech zmizelo i pár kil. Dostalo se mi těch správných informací a moc oceňuji Evčinu podporu ve skupině. Spousta inspirace ohledně receptů, velmi rychlá zpětná vazba na dotazy a také velmi příjemná psychická opora. Moc děkuji a vřele doporučuji!
Irenaučitelka hry na zobcovou flétnu, www.irenadopitova.com
Milé dámy, jestli se právě rozhodujete udělat něco se svou postavou, přestat zkoušet různé diety fungující krátkodobě nebo vůbec, tak jste zde správně. S Evou dostanete odborné a samotnou autorkou vyzkoušené postupy a informace, jak vaše tělo funguje a jak mu pomoci dostat se na svou optimální váhu. To totiž pro mě mluví za vše. Eva vám cestu ke štíhlé postavě prošlápla vlastní zkušeností a dlouhodobě si ji udržuje i ve věku, kdy nám ženám často hormony brání udržet si štíhlost tak snadno, jako dříve. A to s veškerým respektem ke skutečnosti, že jsme bytosti na výsost individuální a není univerzální recept pro všechny. Věřím, že dodržením zásad stravování a pohybu, jak je autorka popisuje, můžeme všechny dosáhnout spokojenosti se zdravím, tvary a kondicí svého těla.
RenátaPohybová terapeutka
Již delší dobu jsem se snažila zhubnout kvůli svému zdraví. V dubnu mě moje známá, ke které chodím cvičit, upozornila, že se účastní on-line kurzu hubnutí a že se jí to moc líbí. Dala mi odkaz na webové stránky, kam se mám podívat, jak to probíhá. Již nabídka mě zaujala a co nejdříve jsem se také objednala. A měla pravdu. Mně se kurz také hodně líbil. Paní Eva má opravdu velké znalosti o výživě a zdravém životním stylu o které se s námi podělila. Byla pro nás k dispozici denně a odpovídala na naše dotazy a pokaždé poradila. Díky jejímu přístupu jsem se snažila a stále se snažím držet rad, které nám dala a také se mi opravdu podařilo zhubnout za 6 týdnů 7 kg. Doufám, že se mi podaří zhubnout ještě nějaká kila a podaří se mi to udržet. Kurzy hubnutí paní Evy Pecháčové vřele doporučuji.
Dagmar v důchodu