TRÁPÍ VÁS NADVÁHA?

 

NEJSTE SPOKOJENI SE SVOJÍ POSTAVOU?

 

CHTĚLI BYSTE ZHUBNOUT, ALE NEVÍTE, JAK TO UDĚLAT?

 

 

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ

Udělejte pár jednoduchých, ale velice účinných úprav svého stravování, které velmi efektivně nastartují vaše hubnutí.

Napsala jsem pro vás eBook, který se jmenuje:

První pomoc pro váš jídelníček

Jsou to první kroky, které můžete podniknout, pokud zvažujete změnu životního stylu.

 

Jsou to jednoduché tipy, které vaše nastartují vaše hubnutí a přinesou viditelné vysledky, aniž byste museli podstupovat nějaké razantnější změny.

 

Je to skutečně jakási první pomoc, pokud nevíte kudy kam a chcete prostě začít, udělat něco hned. Nemusíte číst dlouhé návody ani se objednávat někam do drahé výživové poradny.

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze.

Mám za sebou vlastní zkušenost s výraznou redukcí váhy (18 kg) a tuto svoji "novou" váhu si dodnes držím. Svoji zkušenost jsem spojila se studiem, abych tak mohla pomáhat dalším lidem.

Pro koho je eBook určen:

  • Pro ty, co chtějí jednoduše nějak začít, ale nebaví je číst složité návody
  • Pro ty, kteří už o hubnutí dlouho přemýšlejí, teď pro ně nastal ten pravý čas a chtějí udělat změnu rychle a hned
  • Pro ty, kteří chtějí něco udělat se svou váhou, ale nejsou si jistí, jestli by zvládli nějaké radikálnější změny stravování

Stáhněte si eBook 1. pomoc pro váš jídelníček...

... a již zítra můžete změny začít aplikovat do vašeho života. Můžete využít všechny kroky, nebo jenom ty, které se vás nejvíce týkají.

Co je však jisté, je to, že už brzy budete pozorovat, jak se vaše tělo mění k lepšímu a těšit se z prvních úbytků váhy.

A kolik to stojí?

eBook opravdu vnímám jako první pomoc a chci, aby byl dostupný naprosto pro každého. Jeho cenu jsem tedy stanovila velmi symblicky. Zaplatíte za něj 89 Kč

Není to opravdu nic, co by zruinovalo váš rozpočet 🙂 A přitom jsem si jistá, že do vašeho života vnese velmi pozitivní změny.

Možná si říkáte, proč publikaci prodávám za tak nízkou cenu. Možná si říkáte, co za těch pár korun dostante.

Velmi dobře si uvědomuji, že ne každý je hned připraven na zásadnější změny v životním stylu. Chápu, že ne každý chce vydávat vyšší částky za dražší publikace nebo delší programy. Umím si také představit, že někdo chce jenom "ochutnávku" toho, jak zdravé stravování může vypadat. Chce si to zkusit tak trochu "nanečisto", než třeba investuje více úsilí a rozhodne se k hlubším a trvalejším změnám.

A zároveň vám slibuji, že i pouhou aplikací rad v tomto eBooku i za tuto nepatrnou cenu můžete ve svém stravování a životním stylu udělat velký pokrok k lepšímu, zhubnout a cítit se výrazně lépe.

Tak neváhejte a ochutnejte!

Co říkají o eBooku čtenáři?

Ebook je super! Zjistila jsem, že jsem na tom dost dobře. Občas sice "hřeším" večerním pozobáváním, ale přiznávám, že se to časem redukuje samo. Když si celkově vybírám lepší potraviny, na obyčejnou čokoládu už nemám chuť tak často. 😊 Nejsem žádná velká odbornice na zdravou stravu, vůbec nepočítám kalorie a nevím kolik sacharidů a bílkovin mám v jídelníčku, každopádně v tomto ebooku jsou sepsány všechny logické rady, které každý v jádru zná a ví, jen je potřebuje připomenout odborníkem..
BohdankaVyrábí zdravé kaše plné sušeného ovoce a oříšků
Tenhle malý zázrak do kapsy je skvělá pomůcka pro všechny lenochy, kterým se nechce studovat všechny možné výživové hodnoty potravin. A přesto by rádi jedli zdravěji a sundali nějaké kilo navíc. To jsem přesně já :-). V této příručce dostanete opravdu první pomoc - stručné, jasné a proveditelné zásady, které můžete nenásilně zavést do svých stravovacích zvyklostí dosáhnout tak nejen své vysněné postavy, ale také potěšení ze zdravějšího jídla. Já jdu do toho!
RenátaPohybová terapeutka
Stručný, jasný a přehledný návod k tomu, jak změnit svůj jídelníček směrem k tomu zdravému. Co si přát víc..
ŠárkaTerapeutka
Na jednom místě najdete základní principy a pravidla pro racionální stravování, které vám mohou být odrazovým můstkem na cestě k dosažení a udržení vysněné hmotnosti.
DianaLektorka jógy a koučka

Chci změnit svůj jídelníček k lepšímu a nastartovat svoje hubnutí.