Proč jsem se rozhodla psát blog

 Jak to mám já 

Nad jídlem přemýšlím, v obchodě čtu etikety a potraviny si vybírám podle kvality a nutričních hodnot, jídlo si zároveň vychutnávám a jím v klidu a vědomě. Zkouším nové recepty, potraviny různě kombinuji, baví mě neobvyklé chutě. To vše mi dnes přijde naprosto samozřejmé. Za ta léta, co jsem svojí proměnou prošla, se mi změnilo i myšlení, mé návyky se zautomatizovaly a mám je pod kůží.

Co ostatní

Nepotřebuju číst žádné statistiky, abych viděla, jak naše populace neustále tloustne. Zrovna nedávno jsem byla v jednom Aquaparku a zase mě to jako vždy udeřilo do očí. Nejenom ženy a muži v letech, kterým by se nějaké to kilo navíc dalo snad i prominout. Alarmující je hlavně obezita mladých lidí, dospívajících, dětí…. Sedavý způsob života spolu s konzumací vysoce průmyslově zpracovaných potravin, různých polotovarů a jídel z fastfoodu, to je vskutku vražedná kombinace. Je to otázka nejenom estetická, ale hlavně zdravotní, rizika jsou obrovská. A lidé jakoby nad tím problémem stále zavírali oči, jsou hluší a slepí. Nebo prostě jenom nemají dostatek vůle se sebou něco dělat.

Důvody jsou prosté

Za ta léta, co se výživě věnuji, o ní vím opravdu hodně. Mám zkušenosti, které jsem nabyla studiem, zkušenosti praktické i osobní. Neustále se učím nové věci, sbírám další informace, čtu, studuji. Není v mým silách se potkat s každým a přesto bych chtěla svoje znalosti předat co nejvíce lidem. Chtěla bych trochu změnit ten obraz lidí, co jsem popsala výše. Proto jsem tady. Můžete si přečíst i celý můj příběh.

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.