Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky a platit mohu bankovním převodem.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co na eBook říkají čtenáři - uživatelé?

E-book – Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu je pro mne velkou inspirací. Našla jsem v něm návody a jídelníčky pro různé formy nepravidelného pracovního režimu a mimořádných událostí jako jsou např. Vánoce nebo dovolená. Sama jsem léta pracovala v manažerské pozici a nepravidelnost ve stravě bylo časté. Dnes již vím, čemu se vyhnout a co naopak zařadit.
Petrakonzultantka a koučka www.petrakubalkova.cz
Velmi pěkný a srozumitelný návod jak pracovat s psychikou v průběhu udržovací i redukční diety. V knize jsou popsány základní principy stravování a skladba potravin. Velice mě potěšily jednotlivé kapitoly věnované cestování, dovoleným a nebo klasickým nárazovým slavnostním událostem. Myslím, že pokud je člověk odhodlaný a bude mít trpělivost se sebou něco dělat, tato kniha ho podpoří a poskytne mu veškeré informace ohledně jídla ve složitém pracovním režimu. Přeji mnoho úspěchů všem, kteří se rozhodnou cítit se lépe a zhubnout.
MonikaManažerka kvality zdravotnické laboratoře

Potřebujete pomoci?

Napište mi na eva.pechacova@seznam.cz nebo volejte na 724 367 394.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.