Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook Jak zhubnout - kompletní průvodce hubnutím pro ženy

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook Jak zhubnout - kompletní průvodce hubnutím pro ženy.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky a platit mohu bankovním převodem.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co na eBook říkají čtenáři - uživatelé?

Milé dámy, jestli se právě rozhodujete udělat něco se svou postavou, přestat zkoušet různé diety fungující krátkodobě nebo vůbec, tak jste zde správně. V tomto eBooku dostanete na jednom místě odborné a samotnou autorkou vyzkoušné postupy a informace, jak vaše tělo funguje a jak mu pomoci dostat se na svou optimální váhu. To totiž pro mě mluví za vše. Eva vám cestu ke štíhlé postavě prošlápla vlastní zkušeností a dlouhodobě si ji udržuje i ve věku, kdy nám ženám často hormony brání udržet si štíhlost tak snadno, jako dříve. A to s veškerým respektem ke skutečnosti, že jsme bytosti na výsost individuální a není univerzální recept pro všechny. Věřím, že dodržením zásad stravování a pohybu, jak je autorka popisuje, můžeme všechny dosáhnout spokojenosti se zdravím, tvary a kondicí svého těla. Renáta
RenátaPohybová terapeutka
Hubnoucí průvodce je přehledný pomocník na cestě k lepší postavě a taky k většímu zdraví. Je v něm spousty tipů ke stravování, pití apod. A líbí se mi, že je z ebooku patrná empatie Evy k psychice každého, kdo řeší kila. A je znát také to, že sama žije to, co radí. Je to znát. Jediné, co bych "reklamovala" je to, že kila nespadnou samy po přečtení ebooku. Nikdo ještě nevymyslel zázrak. Je to práce. Hubnoucího průvoce mohu jenom doporučit.
VlastaBlogerka a spisovatelka

Potřebujete pomoci?

Napište mi na eva.pechacova@seznam.cz nebo volejte na 724 367 394.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.