Objednávka on-line kurzu hubnutí "Konečně zhubnu"

Na této stránce si můžete objednat on-line kurz "Konečně zhubnu" 

  • ANO
    Objednávám si tímto on-line kurz hubnutí "Konečně zhubnu".
  • ANO
    Vím, že přístup do kurzu mi bude aktivován po uhrazení objednávky jeden den před datem zahájení kurzu.
  • ANO
    Vím, že když zjistím, že tento kurz není pro mě, mohu 10 dní od začátku kurzu požádat o vrácení peněz v plné výši zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení. Pokud zjistíte, že jste šlápli vedle, do 10 dnů od zakoupení kurzu vám vrátím  peníze zpět.

Co na moji práci říkají klienti?

Všem, kteří patří mezi chronické dietáře a celoživotně s nadváhou bojují mohu tento kurz jedině doporučit. Paní Eva je opravdu profesionálka v každém směru a zároveň ke všem klientům přistupuje s pochopením, velmi lidsky a tak nějak žensky. Sama si prošla stejnou cestou, kterou teď vede své klientky a to její práci dává úplně jiný rozměr. Během 6týdenního kurzu se mi podařilo úplně překopat své stravovací návyky, začala jsem jíst pravidelně, zdravěji a to i přes to, že na vaření i přípravu jídel nemám příliš času, jelikož mám dvě malé děti. Za 6 týdnů se mi podařilo snížit váhu o 3 kg a to jen díky úpravě stravy a procházkám. Pokud váháte běžte určitě do toho, nebudete litovat .
VeronikaAutorka projektu Máma z gruntu
Když jsem se do kurzu hlásila, myslela jsem si, že to bude jako vždy jenom o změně jídelníčku a sportu. Ano, je to i v tomto kurzu, ale je toho daleko víc. Dozvěděla jsem se spoustu nových a užitečných informací, které jsem hned začala aplikovat. A světe div se, mám výsledky, kila jdou dolů Navíc osobní přístup ke každému zvlášť je úplně úžasný. Ve skupině na Facebooku se všechny ženy navzájem úžasně podporují, dávají recepty a sdílí svoje úspěchy v hubnutí. Chtěla bych strašně moc poděkovat za skvělý kurz, za osobitý přístup a za všechnu podporu. Děkuji
ZuzkaAdministrativní pracovnice

Potřebujete pomoci?

Napište mi na eva.pechacova@seznam.cz nebo volejte na 724 367 394.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.