Koučink v oblasti zdravého životního stylu

Vyzkoušejte koučování, které pomůže rozjet vaše hubnutí

Někdy je na začátku potřeba člověka nasměrovat.

 

Pracuji nejznámější a nejefektivnější metodou The Grow

Přivést k hlubšímu zamyšlení nad tím, proč je pro něj změna důležitá, proč se do ní vlastně pouští.

Jedině tehdy, pokud je vaše motivace opravdu hluboká, silná a přichází zevnitř, má vaše změna šanci na úspěch. Koučování je dobrou metodou, která vám může v tomto ohledu pomoci.

Nabízím vám před startem samotného programu koučovací sezení, kde vás přivedu do hloubky vaší motivace, abyste věděli proč to děláte a získali pevné rozhodnutí a neochvějnou víru v sebe. 

PRACUJI NEJZNÁMĚJŠÍ A NEJEFEKTIVNĚJŠÍ METODOU THE GROW, KTEROU PODLE POTŘEBY KOMBINUJI I S JINÝMI METODAMI.

Jednorázové koučovací sezení

950 Kč

Všechna témata: 

nejste vysloveně bezradní. Možná řešení znáte nebo alespoň tušíte, potřebujete si víceméně jenom "utřídit" myšlenky a potřebujete pohled zvenčí. Na nalezení řešení vašeho problému vám stačí jedno sezení.

Změna životního stylu:

vaši motivaci víceméně znáte a jste odhodláni začít, potřebujete se v tom jenom trochu ukotvit.

Z koučovacího sezení vám vyhotovím podrobný zápis, aby nic z probraného nezůstalo zapomenuto.

Balíček třech koučovacích sezení

2650 Kč

Všechna témata: 

potřebujete opravdu důkladnější "rozbor" vaší situace, probrání všech možných variant řešení, a hlavně možnost podívat se vždy na situaci s odstupem uplynulého času, vyhodnotit pokroky a případně zavést další změny.

Změna životního stylu:

potřebujte opravdu "nakopnout". Sice víte, že potřebujtete změnu, ale nejste ještě odhodlaní a potřebujete najít silné "proč".

Z koučovacího sezení vám vyhotovím podrobný zápis, aby nic z probraného nezůstalo zapomenuto.

Koučování

Koučování je proces, který podporuje hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč pomáhá klientovi například ujasnit si, jakým směrem se v životě vydat, čemu se věnovat, objevovat nové možnosti řešení nejrůznějších situací nebo problémů, nebo dělat  rozhodnutí na životních křižovatkách.
Koučování pomáhá také při plánování osobních nebo pracovních projektů a jejich úspěšné realizace.
Kouč není trenér ani poradce, nic neradí, ani nedoporučuje, ale pomáhá klientovi rozvíjet jeho potenciál, získat sebedůvěru, hledat jeho vlastní cestu, jeho vlastní řešení a na této cestě ho motivuje a povzbuzuje.

V některých oblastech, kde má kouč odpovídající vzdělání, může kouč zaujmout i roli konzultanta nebo mentora, ale pouze se souhlasem klienta (v mém případě výživa).

Koučování se mnou se může týkat různých oblastí vašeho života, nejenom změny životního stylu. 

Jak to probíhá

Jedno koučovací sezení trvá 60 minut.
Sezení mohou proběhnout u vás doma, na domluveném místě nebo v centru Empatie.

Osobně

V dohodnutém čase v centru Empatie, Moskevská 74 Praha 10. Nebo u vás doma či na dohodnutém místě.

On-line

Koučování je samozřejmě možné také on-line. Využívám Skype nebo Messenger videohovor.

Platební podmínky

Jednorázové sezení i balíček koučovacích sezení se platí dopředu před započetím prvního sezení a to hotově nebo převodem na účet.

Objednání

Objednat se můžete telefonicky na čísle: 724 367 394, nebo
mailem: eva.pechacova@seznam.cz

Objednat se můžete i pomocí tohoto formuláře

Napište do políčka text, o jakou službu byste měli zájem a já se vám co nejdříve ozvu a doladíme termín a další podrobnosti.

Co o koučování říkají klienti?

Reference

"S Evou to bylo moje první koučovací sezení a ještě navíc online. Velmi mi vyhovovalo, že nemusím ztrácet čas cestováním a že ve svém prostoru se svým kafem u svého počítače si můžu věnovat čistou hodinu času bez okolních ztrát času cestováním. S Evou jsme vybraly hlavní problém, na který jsme se zaměřily a rozebraly, jak upravit procesy, aby to lépe fungovalo. V průběhu sezení jsem si dělala svoje poznámky – ale kdybych je nedělala, Eva pak posílá shrnutí na e-mail, takže se můžete v klidu soustředit na hovor. Koučování jako cesta mi vyhovuje, a hodlám ji využívat i v budoucnu. A online sezení je pro mě naprosto nejlepší možnost při mém časovém zatížení. Doporučuji vyzkoušet!"
Markétamajitelka e-shopu látkovky
"Když jsem se přihlásila na koučování s Evou, potřebovala jsem si ujasnit, jak skloubit rozjezd svého podnikání a péči o dvě malé děti. Ujasnila jsem si praktické kroky, které chci v následujícím měsíci i dlouhodobě udělat. Seřadila si je podle toho, které jsou jednoduché a které můžu udělat hned a ty, které budou potřebovat ještě další přípravu. Přínosné pro mě bylo, když Eva průběžně shrnovala to, co jsem jí řekla, a umožnila mi tak podívat se na všechno z jiného úhlu pohledu. Promyslela jsem si, jak chci svou službu (tvořivý koučink pro ženy) pojmout - nastavení ceny, podoba kvízu pro klientky, varianty poskytování služby v době epidemie, možnosti získávání další praxe a rozvoje svých dovedností. Po koučování mi Eva zaslala souhrnnou zprávu z našeho rozhovoru, kterou jsem využila pro lepší zacílení svých kroků a průběžně se k ní vracela. Nejvíc jsem ocenila její přátelský přístup a to, že postupovala strukturovaně, shrnovala, co slyšela a podporovala mě v tom, abych si vytvořila ve svých myšlenkách a plánovaných akcích systém."
Ivaterapeutka
"Měla jsem minulý týden koučink s Evou, hodina plynula ve velmi vřelém avšak velmi podnětném flow, ještě jsem dostala zápis z našeho sezení, kde bylo zmíněno vše, co by mohlo být zapomenuto... děkuji!"
Barabaraautorka projektu vědomá cesta mateřstvím