Koučink v oblasti zdravého životního stylu

Vyzkoušejte koučování, které pomůže rozjet vaše hubnutí

Někdy je na začátku potřeba člověka nasměrovat.

 

Pracuji nejznámější a nejefektivnější metodou The Grow

Přivést k hlubšímu zamyšlení nad tím, proč je pro něj změna důležitá, proč se do ní vlastně pouští.

Jedině tehdy, pokud je vaše motivace opravdu hluboká, silná a přichází zevnitř, má vaše změna šanci na úspěch. Koučování je dobrou metodou, která vám může v tomto ohledu pomoci.

Nabízím vám před startem samotného programu koučovací sezení, kde vás přivedu do hloubky vaší motivace, abyste věděli proč to děláte a získali pevné rozhodnutí a neochvějnou víru v sebe. 

PRACUJI NEJZNÁMĚJŠÍ A NEJEFEKTIVNĚJŠÍ METODOU THE GROW, KTEROU PODLE POTŘEBY KOMBINUJI I S JINÝMI METODAMI.

Jednorázové koučovací sezení

1 200 Kč

Vaši motivaci víceméně znáte a jste odhodláni začít, potřebujete se v tom jenom trochu ukotvit.

Z koučovacího sezení vám vyhotovím podrobný zápis, aby nic z probraného nezůstalo zapomenuto.

Balíček třech koučovacích sezení

3 100 Kč

Potřebujte opravdu "nakopnout". Sice víte, že potřebujtete změnu, ale nejste ještě odhodlaní a potřebujete najít silné "proč".

Z koučovacího sezení vám vyhotovím podrobný zápis, aby nic z probraného nezůstalo zapomenuto.

Koučování

Koučování je proces, který podporuje hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč pomáhá klientovi například ujasnit si, jakým směrem se v životě vydat, čemu se věnovat, objevovat nové možnosti řešení nejrůznějších situací nebo problémů, nebo dělat  rozhodnutí na životních křižovatkách.
Koučování pomáhá také při plánování osobních nebo pracovních projektů a jejich úspěšné realizace.
Kouč není trenér ani poradce, nic neradí, ani nedoporučuje, ale pomáhá klientovi rozvíjet jeho potenciál, získat sebedůvěru, hledat jeho vlastní cestu, jeho vlastní řešení a na této cestě ho motivuje a povzbuzuje.

V některých oblastech, kde má kouč odpovídající vzdělání, může kouč zaujmout i roli konzultanta nebo mentora, ale pouze se souhlasem klienta (v mém případě výživa).

Jak to probíhá

Jedno koučovací sezení trvá 60-80 minut.
Sezení mohou proběhnout u vás doma, na domluveném místě nebo v centru Empatie.

Osobně

V dohodnutém čase v centru Empatie, Moskevská 74 Praha 10. Nebo u vás doma či na dohodnutém místě.

On-line

Koučování je samozřejmě možné také on-line. Využívám Skype nebo Messenger videohovor.

Platební podmínky

Jednorázové sezení i balíček koučovacích sezení se platí dopředu před započetím prvního sezení a to převodem na účet.

Objednání

Objednat se můžete telefonicky na čísle: 724 367 394, nebo
mailem: eva.pechacova@seznam.cz

Objednat se můžete i pomocí tohoto formuláře

Napište do políčka text, o jakou službu byste měli zájem a já se vám co nejdříve ozvu a doladíme termín a další podrobnosti.

Co o koučování říkají klienti?

Reference

"S Evou to bylo moje první koučovací sezení a ještě navíc online. Velmi mi vyhovovalo, že nemusím ztrácet čas cestováním a že ve svém prostoru se svým kafem u svého počítače si můžu věnovat čistou hodinu času bez okolních ztrát času cestováním. S Evou jsme vybraly hlavní problém, na který jsme se zaměřily a rozebraly, jak upravit procesy, aby to lépe fungovalo. V průběhu sezení jsem si dělala svoje poznámky – ale kdybych je nedělala, Eva pak posílá shrnutí na e-mail, takže se můžete v klidu soustředit na hovor. Koučování jako cesta mi vyhovuje, a hodlám ji využívat i v budoucnu. A online sezení je pro mě naprosto nejlepší možnost při mém časovém zatížení. Doporučuji vyzkoušet!"
Markétamajitelka e-shopu látkovky
"Když jsem se přihlásila na koučování s Evou, potřebovala jsem si ujasnit, jak skloubit rozjezd svého podnikání a péči o dvě malé děti. Ujasnila jsem si praktické kroky, které chci v následujícím měsíci i dlouhodobě udělat. Seřadila si je podle toho, které jsou jednoduché a které můžu udělat hned a ty, které budou potřebovat ještě další přípravu. Přínosné pro mě bylo, když Eva průběžně shrnovala to, co jsem jí řekla, a umožnila mi tak podívat se na všechno z jiného úhlu pohledu. Promyslela jsem si, jak chci svou službu (tvořivý koučink pro ženy) pojmout - nastavení ceny, podoba kvízu pro klientky, varianty poskytování služby v době epidemie, možnosti získávání další praxe a rozvoje svých dovedností. Po koučování mi Eva zaslala souhrnnou zprávu z našeho rozhovoru, kterou jsem využila pro lepší zacílení svých kroků a průběžně se k ní vracela. Nejvíc jsem ocenila její přátelský přístup a to, že postupovala strukturovaně, shrnovala, co slyšela a podporovala mě v tom, abych si vytvořila ve svých myšlenkách a plánovaných akcích systém."
Ivaterapeutka
"Měla jsem minulý týden koučink s Evou, hodina plynula ve velmi vřelém avšak velmi podnětném flow, ještě jsem dostala zápis z našeho sezení, kde bylo zmíněno vše, co by mohlo být zapomenuto... děkuji!"
Barabaraautorka projektu vědomá cesta mateřstvím