Haló! Tady jaro!

Jaro je tu!

Dnes je 28.3.2020. A je tak nádherné počasí, že mě to inspirovalo k tomu, abych zde sdílela článek, který jsem už napsala před nějakou dobou. Tedy předtím, než se stalo to všechno, co teď prožíváme.  Přesto, že smutná realita ještě nekončí, věřím, že tento článek pro vás naopak bude vítaným osvěžením a povzbuzením v nelehké době. Text jsem vzhledem k okolnostem trochu poupravila, ale jeho poselství zůstává stejné.

A tím jsou radostná očekávání, těšení se, touhy, naděje, změny, nové začátky… Tedy samé krásné pocity.

Také cítíte jaro ve vzduchu? Jeho signály jsou nepřehlédnutelné, přestože si s námi počasí ještě trochu zahrává a tu a tam přijde ochlazení. Jedno je ale jisté, jaro je nezadržitelně tady. Den se prodlužuje, do práce neodcházíme za tmy a při návratu se také ještě můžeme těšit z denního světla. Slyšíme zpívat ptáky, příroda se probouzí, začíná růst tráva a objevují se první jarní kytičky. Vzduch je cítit takovým zvláštním příslibem nových začátků.

Mám jaro moc ráda, je to vlastně moje nejoblíbenější roční období. Užívám si tu probouzející se přírodu a raduju se z každého dne. Těším se na to všechno, co na mě v té světlejší a teplejší části roku čeká. Mívám lepší náladu a obvykle spoustu plánů a očekávání.

Jaro – čas změn

Jaro je také nejlepším obdobím pro změny, ať už se týkají čehokoliv. A já pro vás mám jednu nabídku. Jestli už delší dobu cítíte, že váš životní styl není to pravé ořechové a že byste měli změnit stravování a shodit pár kil, tak teď je to nejlepší období se do toho pustit. I když nám to nyní pod vlivem posledních událostí přijde skoro neskutečné, po jaru přijde léto a my zase (doufám)  budeme trávit čas u vody. Využijte energii jarních dnů a svezte se na vlně změny. Stanovte si cíl, rozhodněte se a jděte do akce!

Pokud ještě stále váháte, přešlapujete na místě a nejste pevně rozhodnuti, nebo si prostě jen potřebujete ujasnit některé otázky, možná vám pomůže můj eBook Jak zhubnout – 10 plus 1 tip do začátku aneb co všechno potřebujete vědět, než se do toho pustíte. Stáhnout zdarma si jej můžete zde>>

Udržte si víru a naději

Možná letos všechnu tu jarní krásu zastřel smutný závoj reality posledních událostí. Ano, pandemie nám zasadila bolestivý úder a to letošní jaro je prostě jiné a trochu smutnější. Je to všechno velmi náročné a vyčerpávající, mnohdy se dostáváme do úplně nových situací a podstupujeme skutečné zkoušky nervů. Ale já přesto všechno věřím v život a zároveň věřím, že toto přetěžké období překonáme.

I když se vám to třeba nezdá, právě v těchto dnech je potřeba více dbát o své zdraví a správná strava a pohyb, dobrá fyzická i psychická kondice jsou jeho důležitými pilíři.

Na závěr bych vám chtěla popřát hodně sil fyzických, ale hlavně psychických a hodně zdraví. Naději a víru, že toto těžké období skončí a svět se zase vrátí k normálu.  Věřím, že my lidé z něj vyjdeme třeba o něco lepší, pokornější, skromnější, ale zároveň silnější, že si budeme si více vážit obyčejných věcí.

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.