Jste rozhodnutá, že do toho jdete se vším všudy? Že chcete komplexní a trvalou změnu vašeho životního stylu?  Tak právě pro vás je určen můj on-line hubnoucí program Jak zhubnout - kompletní průvodce hubnutím pro ženy.

Chcete už jednou a provždy dosáhnout své optimální váhy? Chcete zhubnout - jednoduše, zdravě a hlavně trvale?

 

V 9 kapitolách a na 100 stranách nabitých informacemi vás provedu procesem hubnutí od A až do Z. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste se navždy rozloučila se svými nadbytečnými kilogramy, dala sbohem svým faldíkům a získala krásnou štíhlou postavu.

K tomu dostanete 5 hodnotných bonusů, do kterých je vložena moje podpora během hubnutí.

Patříte mezi ty, kteří kvůli svému nestandardnímu životnímu či pracovnímu režimu mají problémy s váhou, či dokonce se zdravím? Napsala jsem pro vás eBook Stravování a hubnutí při nepravidelném režimu.

Je váš životní/pracovní rytmus nepravidelný? A předsto byste chtěli jíst kvalitně, nebo dokonce zhubnout?

Dozvíte se, jak řešit stravování, pokud je váš životní/pracovní rytmus nepravidelný, nepracujete ve standardních podmínkách a nemáte čas na jídlo v pravidelnou denní dobu. Prozradím vám také, jak se stravovat v mimořádných situacích, jako je třeba dovolená, oslava nebo Vánoce.

eBook je doprovázen třemi hodnotnými bonusy včetně telefonické konzultace.

Možná jste si přečetli jeden z mých eBooků zdarma (nebo oba) a jste připraveni na změnu. Možná také víte o svých největších chybách ve stravování. A teď přemýšlíte, co dál. Chtěli byste začít, ale ještě tak trochu váháte, tak si chcete dát takovou malou ochutnávku, jak zdravý životní styl může vypadat.

Tak přesně pro vás je určen eBook 1. pomoc pro váš jídelníček

Aneb odstraňte největší chyby vašeho stravování !