Co dělat, když chcete zhubnout?

Čím se řídit při výběru vhodného stravovacího režimu? Je jeden stravovací styl vhodný pro všechny? A jak vůbec začít, když chcete změnit životní styl a zhubnout?

Tak na tyto a další otázky jsem odpovídala v rozhovoru s Kamilou Jiříkovou, když jsem byla hostem v její skupině o zdraví ženského pánevního dna. Velmi mě totiž při mé práci baví propojování s ostatními ženami, které mají ve svých projektech téma, podobné tomu mému. Takto vznikla v poslední době řada zajímavých rozhovorů. Někdy jsem si pozvala hosta já, jindy jsem byla hostem já u někoho jiného.

A tak tomu bylo i u mého posledního rozhovoru, kde jsem byla hostem ve skupině, zabývající se ženských zdravím v oblasti pánve, což s váhou nebo spíš nadváhou souvisí zcela určitě. Vzniklo moc hezké povídání o mé práci a o tom, jak ženám mohu pomoci. Dostala jsem spoustu zajímavých otázek a rozhovor jsem si moc užila, vznikla uvolněná a neformální atmosféra.

A na jaké otázky jsem tedy odpovídala?

Abych vám ušetřila čas, ve tomto přesném seznamu otázek najdete i konkrétní časy, kde na konkrétní otázku ve videu odpovídám.

  • Čím přesně se ve své práci zabýváš, jaké problémy se ženami nejčastěji řešíš? 0:45
  • Jak jsem ses vůbec dostala ke své práci? 3:01
  • Z čeho vycházíš, když klientkám nastavuješ, jak se mají při redukci stravovat? Jak vůbec začít, když chce žena hubnout? 7:12
  • Jsou sacharidy opravdu ten největší problém našeho stravování,  který způsobuje přibírání na váze? 9:13
  • Jak řešit situaci, kdy klientka jí dlouhodobě málo, a přesto nehubne? 11:54
  • Jak rozpohybovat zpomalený metabolismus? 14:56
  • Jak postupovat u žen, které už jsou v období menopauzy a hubnutí se jim nedaří? 15:48
  • Kdy sáhnout po nějakém specifickém hubnoucím režimu, jako je třeba přerušovaný půst nebo nízkosacharidové stravování? 17:41
  • Jaké jsou možnosti spolupráce s tebou, jaké služby nabízíš, jak tě ženy mohou kontaktovat? 20:19

Ze zákulisí vzniku rozhovoru

Samozřejmě, že když se takový rozhovor připravuje, domluvíme se předem a vím, na co se mě bude hostitel ptát. I tak samozřejmě funguje tréma a dost často taky technické potíže, když třeba během rozhovoru přijde bouřka a začne vypadávat internet.

Ale tentokrát to bylo jinak. Zřejmě jsem Kamču svým tématem tak zaujala, že mi začala spontánně klást úplně jiné otázky, než na jaké jsem byla připravená. Asi chtěla prověřit, jak umím reagovat na změnu a jestli tedy o tématu fakt něco vím. 😊 No, malinko jsem znejistěla, ale když jsem si uvědomila, že v živém vysílání ji asi nebudu usměrňovat, že toto jsme si teda nedomluvily, tak jsem naštěstí rychle přepnula do módu: „Jedeme spontánně a improvizujeme.“ Kamila mě naštěstí nezaskočila a rozhovoru to podle mého názoru jen prospělo. Ostatně posuďte sami.

Celé povídání si můžete poslechnout tady>> 

V rozhovoru dostanete spoustu konkrétních tipů, které mohou sloužit jako vodítko, jak se do změny životního stylu pustit. Všechny potřebné informace, celou moji metodiku hubnutí, včetně práce s psychikou najdete přehledně zpracované v eBooku „Jak zhubnout – kompletní průvodce hubnutím pro ženy. “ E-book je doprovázen také praktickým pracovním sešitem a několika bonusy. Podrobněji prozkoumat i objednat ho můžete na této stránce>> 

 

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.