Stáhněte si Mini eBook zdarma

11 nejčastějších důvodů, proč lidé tloustnou

Když chcete zhubnout, musíte vědět, z jakých chyb pramení vaše nadváha. Stáhněte si stručný a výstižný Mini eBook ZDARMA, který vám otevře oči a okamžitě zjistíte, kde děláte při stravování chyby.

Zadejte níže své jméno a e-mail, získáte pravidelné informace ze světa zdravé výživy a inspiraci ke změně životního stylu a jako dárek mini eBook "11 nejčastějších důvodů, proč lidé tloustnou"

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Evke sa podarilo v eBooku zhrnúť dôvody, pre ktoré sa nám nedarí chudnúť, spôsobom, ktorý je zrozumiteľný a ľahko pochopiteľný. Bez zbytočných dlhých odborných poučiek jasne, stručne i vtipne podáva tipy, čo môže čitateľ zmeniť, ak sa mu nedarí hýbať s váhou. Už len ísť do toho a skúsiť urobiť tú zmenu .
Janalektorka a maminka
eBook, který naprosto jednoduše a logicky vysvětluje, kde může být schovaný problém. Když jsem ho pročítala, už mi naskakovalo, kde "bota tlačí" právě mě...je super, že tím, jak je stručný a přehledný, ho prolítne v dnešní rychlé době každý, koho osloví jeho název.
Ivalektorka předškolních pedagogů
Ebook je krásně čtivě napsaný. Důležité informace na jednom místě a přesto jsem se necítila zahlcená textem. Když jsem ebook otvírala, říkala jsem si, že o hubnutí a přibírání už toho vím hodně. Vše, co jsem věděla útržkovitě, bylo na jednom místě, sepsané do srozumitelného celku. Moc doporučuji k přečtění.
Jitkaautorka projektu www.uklid-v-klidu.cz
"Viem, že chudnutie je nielen o pohybe, ale aj o strave. Pomer je tak 30% ku 70% v prospech stravy. Tento eBook mi krásne pripomenul, že voda je v procese chudnutia nesmierne dôležitá, ako aj to, že nesmiem hladovať a treba sa najesť dosýta tými správnymi potravinami."
NatáliaNa mateřské dovoleé